2 Ağustos 2009 Pazar

Kaymakamımız boş durmuyor...

Sandıklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Kaymakam Samet Ercoşkun’un destekleri ile birlikte gelir getirici projeleri kapsamında yeni iş yerleri açmaya son sürat devam ediyor.
Sandıklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın destekleri ile Çakır mahallesi Lise Caddesi Nilüfer sokak’ta Ercan Başpınar’a ait olan Başpınar Tuhafiye ve Züccaciye dükkanının açılışı dün saat 10:00’da gerçekleştirildi.
Açılışa Afyonkarahisar Milletvekili Zekeriya Aslan, Sandıklı Kaymakamı Samet Ercoşkun, Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol, Sandıklı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İsmail Sarıçiyil ve Ufuk Taşbaş ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış öncesi iş yeri sahibi Ercan Başpınar; “Öncelikle açılışa buraya kadar gelerek beni memnun eden Milletvekili Zekeriya Aslan’a, Kaymakam Samet Ercoşkun’a, Belediye Başkanı İsmail Elibol’a, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İsmail Sarıçiyil ve Ufuk Taşbaş’a teşekkür ederim. İlk iş yerim çok mutluyum” dedi.
Daha sonra Afyonkarahisar Milletvekili Zekeriya Aslan; “Bende iş istihdamı sağladığı ve gelir getirici projeler ile ilçemize renk kattığı için Kaymakamımız Samet Erçoşkun’a ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına teşekkür ederek iş yerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Milletvekili Aslan’dan sonra konuşan Sandıklı Belediye Başkanı İsmail Elibol; “İş sıkıntısı çekilen bu ortamda geldiği günden bu yana değişik iş yerleri açarak ilçemizi canlandıran Kaymakam Samet Bey’e teşekkür ediyorum. İş yerinin de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İlçemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.
Son olarak konuşan Kaymakam Samet Ercoşkun ise; “İlçeye geldiğim günden bu yana yoğun emek sarf ederek yaptığımız projelerin hayata geçmesini sağlayan Sandıklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah daha güzel projelere de imza atacağımıza inanıyorum. İşyerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Daha sonra Afyonkarahisar Milletvekili Zekeriya Aslan, Kaymakam Samet Ercoşkun ve Belediye Başkanı İsmail Elibol kurdeleyi keserek açılışı gerçekleştirdiler. Açılış sonrası iş yerinde satılacak ürünler incelenerek iş yeri gezildi. Belediye Başkanı İsmail Elibol, Başpınar Tuhafiye ve Züccaciye’den bir adet tablo alarak ilk alış verişi gerçekleştirdi.
Kaymakam Sandıklı Şehir Stadyumu’nda incelemelerde bulundu
Başpınar Tuhafiye ve Zücaciye açılışı sonrası Şehir Stadyumu’na geçen Kaymakam Samet Ercoşkun daha önce eksikleri bulunan stad içersinde ve dışarısında yapılan tadilatı inceleyerek statta yapılan tadilat ve incelemeler hakkında bilgiler edindi.
Kaymakam Ercoşkun, şehit ailesine de ziyarette bulundu
Ercoşkun Şehit Uzman Çavuş Bülent Erdoğan’ın abisi Arif Erdağ’ın 2 ay önce vefat etmesi nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.
Ercoşkun, Akharım’da Erdoğan kardeşlerin babası Ramazan Erdoğan’a taziye ziyaretinde bulundu.
Ercoşkun ziyarette aileye sahip çıkacaklarını belirterek, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan her türlü desteği sağlayacaklarını belirterek başsağlığında bulundu.

Hiç yorum yok: