13 Ocak 2009 Salı

Sandıklı'da Yatırımlar devam ediyor


TBMM Plan Bütçe komisyonu Başkanı Doç. Dr Sait Açba Sandıklı Belediyesine yaptığı ziyarette 29 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından Sandıklı’ya yapılan yatırımların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

ENKAZ EDEBİYATI YAPMADI
İlimiz Milletvekili Zekeriya Aslan ile birlikte Sandıklı Belediyesine ziyarette bulunan Plan ve Bütçe komisyonu Başkanı Doç. Dr. Said Açba Belediye Başkanı Mustafa Özpınar’ın görev yaptığı süre içerisinde Sandıklıya önemli bir ivme kazandırdığını söyledi. Mustafa Özpınar’ın bir belediye başkanının yapması gerekenlerin tamamını yaptığını belirten Açba, “Başkan Özpınar bir belediye başkanının neler yapabileceğini yaptığı görev süresince gösterdi. Belediye’yi nasıl devir aldığını bugün söyleyecek değilim. Bunu herkes biliyor. Başkan Özpınar hiçbir zaman devir aldığı günü enkaz edebiyatı yapmadan yakınmadan çalışmaya başladı. Ve Sandıklıyı bugünkü duruma getirdi” diyerek...

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Sandıklı’nın yakaladığı yükselme ivmesini durmadan devam ettirmesi gerektiğini belirten Açba, “Hayata geçirilen projeler ile Sandıklı büyük bir değişim içerisinde. Bu değişimin hız kesmeden devam etmesi içen yatırımların ve projelerin devam etmesi gerekiyor. Başkan Özpınar’ın yeni dönemde devam eden yatırımların tamamlanması ve yeni projelerini hayata geçirerek yeni yatırım olanaklarını sağlayacağına hiç şüphemiz yok. Bunu Sandıklı haklıda bilmekte ve ‘yeni dönemde de yatırımlarda ve değişimde durmak yok Özpınar ile devam” diyeceklerine hiç kuşkum yok” dedi.

HİZMETTE YOLA DEVAM
Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Said Açba’nın kendisine yaptığı ziyaretten oldukça memnun kaldığını ve kendisine büyük moral olduğunu belirten Sandıklı belediye Başkanı Mustafa Özpınar, “Bizim tek düşüncemiz var; buda Sandıklımızın her gün gelişerek değişim yaşaması. En büyük ilçeyiz diyorsak bunun gereğini yapacağımız projelerle, hayata geçireceğimiz yatırımlarla yaparak vatandaşlarımıza ekmek kapısı açmaktır. Yoksa sadece belediyecilik yaparak ‘elimizden bu kadar geliyor’ sözünü söyleme şansımız yok. Genel Başkanımız ve Başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi her gün ‘Durmak yok, hizmette yola devam’ diyoruz” dedi.

BÜYÜK DESTEK GÖRDÜK
Görev yaptığı süre içerisinde Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Said Açba’dan büyük destek gördüklerini ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Özpınar, “Sandıklıya yapılacak hizmetlerin tamamında ilimiz milletvekilleri ile Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Said Açba’dan büyük destek gördük. Bugün Sandıklıda yapılan ve yapılacak tüm hizmetlerinde partimin bana gösterdikleri büyük destekler var. Hepsine İlçem halkı adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 29 Mart seçimleri sonrasında da bu desteklerinin artarak devam edeceklerinden de hiçbir kuşkum yok” dedi.

Hiç yorum yok: