31 Ocak 2009 Cumartesi

sandıklı normale döndü

Sandıklı ilçemizde bugün hayat birazda olsa normale döndü. Şahsen konuşuyorum bizim mahalleye bugün elektirikler verilmiş. Kaç gündür soğuktan donmuştuk artık kaloriferi ateşleyip ısınmaya başladık. Bugünde gelmeseydi napalım sobayı kuracaktık.

Biraz geç yapılsada sandıklı tedaş baya yoğun bir çalışma gerçekleştirmiş. Son duyumlarıma göre kar yağışından dolayı birçok direk yıkılmış ve çamurdan tarlalara zorla giriyorlarmış. Sandıklı'nın bazı köylerde kusura, örenkaya vs.. gibi bazı köy ve kasabalarda hala ceyran yokmuş ama kısa sürede verilecekmiş.

Bazı telefonlar ve e-mailler aldım işte Kasım abi sandıklı ile ilgili bolca haber yayınla vs.. gibisinen. Bende diyorumki doğru söz heryerde konuşulur ve doğru olan şeyi herzaman yazarım çizerim. Duyduğum bir haber olursa anında siteye yazarım zati. Yada bir haber yayınlanmasını isterseniz sitenin en altındaki mail yada telefondan bana ulaşabilirsiniz.

Bu arada Benim siyasetle partiyle hiçbir zaman işim olmaz ve herzaman tarafızımdır. Sandıklı'ya kim en iyi hizmeti yaparsa alnından öperiz. Eğerki zarar verirse isterse cumhurbaşkanı olsun eleştirimizi yaparız. Bilmem anlatabildimmi Hadi kolay gelsin.

Hiç yorum yok: