15 Eylül 2008 Pazartesi

Sandikli bayan voleybol takimi bolgesel ligde

Bayan Voleybol Takımı Bölgesel Lig'de mücadele verecek. Dün konu ile ilgili bir açıklama yapan Sandıklıspor Yönetim Kurulu üyesi Sami Salaraslan, Sandıklsıpor Bayan Voleybol takımının bundan böyle Bölgesel ligde mücadele edeceğini söyledi.

Salaraslan, ayrıca bu yıl mahalli liginde şampiyon olupta profesyonel lige katılmayan kulüplere de veryansın etti. Salaraslan yaptığı açıklamada; "Bu yıl bayan voleybol takımımızla bölgesel ligde mücadele edeceğiz. Bu yıl başka illerden hiçbir transfer yapmayacağız. Afyon'da voleybol oynayan kızlarımıza kulübümüzün kapıları her zaman açıktır. Hedefimiz Afyon'un gençleriyle birlikte ileriye gitmek. Bu konuda Belediye Başkanımızdan da büyük destekler görüyoruz. Kendilerine bize verdiği bu desteklerden dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Salaraslan öte yandan bu sezon profesyonel lige çıkabilecek mahalli ligde şampiyonluğa erişmiş takımların neden profesyonel lige gitmediklerini de sordu. Salaraslan; 'Afyon'da voleybol birkaç kişinin himayesi altında yönetiliyor. Bir takım oyunlarla bazı kulüpleri şampiyon yapıyorlar. Ancak her nedendir bilinmez bu takımlar şampiyonalara gitmiyor. Bizim geçen yıl önümüz kesildi" dedi.

Hiç yorum yok: